Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kratší čekací lhůty

V salónu Landseer je obvyklá čekací lhůta jen týden, maximálně 14 dní, a to jen ve vyjímečných případech.

 

Naše kosmetika

V psím salónu Landseer pečujeme o srst Vašich pejsků speciálními šampony a balzámy německé značky Ehaso. Tato kosmetika je biologicky odbouratelná, takže je šetrná nejen k Vaši čtyřnohým kamarádům, ale také k životnímu pros4c2498b8fa6c81441f080000.jpgtředí.

Šampon je vhodný pro všechny typy srsti a zaručuje jemné mytí s vysokou účinností.

Balzám, který je učený na péči po koupání, je doplněn o norkový olej, díky němuž zůstává srst Vašeho pejska dlouhodobě nadýchaná, jemná a hlavně lesklá.

 

Co je to Landseer?

Landseer je nádherné plemeno mohutných psů. chovatelska-stanice-psu-landseer-alvemia-1.jpg

Jeho nápadná podobnost s novofundlandskými psy není jen náhodná, neboť jsou příbuzní. Podle některých zdrojů byl Landseer vyšlechtěn z černobílých štěňat novofundlandského plemene, která byla původně utrácena. Jako samostatné plemeno je Landseer v Evropě uznáván až od roku 1960. Přesto je v Kanadě, USA a Velké Británii stále veden jen jako barevná varianta novofundlandského psa.

 

 

Kde a jak jsem se učila stříhat

Pod vedením odborníků z agentury Elegant style jsem absolvovala rekvalifikační kurz s názvem ,,Stříhání a kosmetická úprava psů" v Praze. 

Výuka trvala celkem 96 hodin a zahrnovala jak teoretickou, tak praktickou část. Kurz jsem zakončila úspěšným složením ústní a praktické zkoušky a jako doklad o své způsobilosti jsem obdržela osvedčení o rekvalifikaci s akreditací.

Naši zákazníci byli čtyřnozí dobrovolníci a jejich majitelé. Jednalo se o různá plemena psů s různým typem srsti a samozřejmě s různými možnostmi úpravy. Všichni majitelé i jejich pejsci odcházeli z našich hodin vždy naprosto spokojeni.