Jdi na obsah Jdi na menu
 


Máte-li dotaz, neváhejte a ptejte se, ráda Vám na vše odpovím.


Zajisté jste si všimli, že je u příspěvků stejné datum. Je to z důvodu aktualizace webových stránek. Jinak zůstalo samozřejmě vše zachováno tak, jak to bylo původně napsáno.

Omlouvám se a děkuji za pochopení, Barbora M.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Dotaz

(Ev, 29. 5. 2022 15:40)

Dobrý den. Mužů se zeptat je váš salon pro pejsky otevřeny ? Moc Vám děkuji za odpověď. Pěkný den.

Are you 18? Come in and don't be shy!

(loveawake.ru, 29. 3. 2022 22:56)

Welcome to the world of adult Dating loveawake.ru

Dotaz

(Jitka, 9. 7. 2021 20:54)

Dobrý den,
Mam křížence border s šelty kolií. Tak má dlouhou srst. Samozřejmě nechci ho zastřihávat. Ale u zadku pod ocasem má strašně dlouhou srst. Můžu ji zastřihnout? Jako kosmetickou úpravu.
Děkuji za odpověď.

Dotaz

(Simona Petrová, 4. 10. 2020 16:49)

Dobrý den, chtěla bych se zeptat jestli upravujete pejskům drápky samostatně, bez stříhání srsti nebo koupání. Mám pejska z útulku a má celkem zanedbané drápky. Netroufnu je stříhat já sama. A zajímalo by mě jaká by byla cca cena.

Re: Dotaz

(Salon Landseer, 5. 10. 2020 8:40)

Dobrý den, ano samostatná úprava drápků je možná. Stačí zavolat, abych vám řekla, kdy je možné se zastavit. Cena je 40,-

Rare Antediluvian Indian Plant Resets Blood Pressure

(ARefUnmammaWek, 12. 10. 2018 23:32)

Compression est comment calleux votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur essence pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent perseverent b gerer offre sang loin de votre coeur. Chaque culture votre moelle bat, il pompe le sang par vos arteres a la reste de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/cialis-ligne-telephonique/

Blood Weight Readings Explained

(ARefUnmammaWek, 28. 9. 2018 14:31)

Poids est comment poupe votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur determination pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent perseverent b gerer offre sang loin de votre coeur. Chaque temps votre determination bat, il pompe le sang a tous egards vos arteres a la flanerie de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/tadalafil-en-el-df/

Reading the new blood exigencies guidelines

(Aspasychoows, 11. 7. 2018 13:01)

Compression est comment dur votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur essence pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent perseverent b gerer offre sang loin de votre coeur. Chaque age votre determination bat, il pompe le sang par vos arteres a la vacances de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/que-fait-le-cialis/

dotaz

(Seidlová, 6. 1. 2018 14:28)

Dobrý den, odkdy budete přijímat objednávky děkuji za odpověď

Re: dotaz

(Psí salon Landseer, 6. 1. 2018 16:22)

Dobrý den, objednávky i nové zákazníky již přijímám, jen je občas trochu problém se mi dovolat kvůli časovému vytížení. Když se mi nedovoláte, zkuste to později. Většinou zákazníky od kterých mám zmeškané hovory prozváním až mám čas brát telefon. Děkuji za pochopení.

Vystva

(Andy, 13. 3. 2017 13:49)

Dobrý den, máme BOC Blue merle a nechali jsme jí ostříhat břicho a chlupy na zadku a na zadku má ty chlupy zastřižené rovně dolů (s malým obloukem ale ne moc) A chceme jít na výstavu ale nevím jestli by mohla a hlavně jestli má šanci...
Předem děkuji za odpověď

Re: Vystva

(Psí salon, 14. 3. 2017 21:05)

Dobrý den, je mi líto, ale ve výstavách se nevyznám, jelikož sem sama nikdy výstavního psa nevlastnila. Zkuste kontaktovat spíše chovatele od kterého pejska máte nebo někoho z nějaké asociace psů.

Mám dotaz

(Natálie, 21. 3. 2015 20:20)

Dobry den,
Rada bych se zeptala, jestli se border kolie muže střihat.

Re: Mám dotaz

(salón Landseer, 31. 3. 2015 16:50)

Dobrý den Natálie, ostříhat border koliii bych nedoporučovala. Chlupy ji totiž chrání nejen před zimou, ale také před teplem.

Jak trimovat jezevčííka?

(Catti, 11. 12. 2011 21:56)

Dobrý den, máme drsňáka a s trimováním nemáme vůbec žádné zkušenosti. Všude se píše něco jiného. A tak mám velké množství otázek: 1) Jak často trimovat? je jí půl roku 2) Kolik velistí kartáče tedy potřebujeme? 3) Na jak dlouho to tak je? 4) Je lepší to dělat doma a nebo navštěvovat salóny a kolik to tak stojí? 5) Trimuje se vše jako ouška, čumák, hlava, packy...? Moc děkuji Katka Bartesová

Re: Jak trimovat jezevčííka?

(RUBI, 12. 12. 2011 14:12)

Dobrý den,
nemohu vám radit odborně, nýbrž jen jako chovatelka plemene, které se trimuje. Ze začátku jsme to dělali sami, ale teď už naši fenku necháváme trimovat jen v salonu, konkrétně zde u slečny Malínkové. Pes má totiž větši respekt, míň při trimování "protestuje" (domá nás někdy i kousne :) ) a rozhodně je to rychlejší. V salonu nám slečna psa vytrimuje za hodinu, což se s časem, který tomu věnujeme doma, nedá srovnat. Úspora času je fajn jak pro nás, tak i pro naši fenku, protože ona z toho moc nadšená není, takže čím kratší dobu to trvá, tím lépe. Jinak kartáče a trimery se nám doma neosvedčily, ručně je to nejlepší. U štěněte ta první srst, co vypadá jak cukrová vata, jde lehce, ale pak už bych to nechala na odborníkovi, je to rozhodně pohodlnější.

Trimování

(Libor, 17. 8. 2011 14:49)

Dobrý den,mám hladkosrsteho německého pinče,mužu ho nechat trimovat?
Musím se objednat?Děkuji

Re: Trimování

(Psí salón Landseer, 17. 8. 2011 23:24)

Dobrý den,
jestli líná, tak se dá vytrimovat speciálním kamenem. Ano, je zapotřebí se objednat, čekací lhůta je do týdne.

Trimování jezevčíka

(Martina, 16. 8. 2011 8:20)

Dobrý den, měla bych dotaz ohledně trimováni hrubosrstého jezevčíka. Máme dva, z toho jedem má klasickou hrubou srst a při trimování se stará srst dá krásně odstranit. Ale druhý má srst jemnější a když je delší začne být kudrnatá. Na zádech má pruh drsnější srsti, která částeče vytrhnou jde, ale zbytek je jemný. Nevím jestli ho mám také trimovat, protože při snaze vytrhnout něco z té jemnější části je vidět, že ho to bolí.Děkuji

Re: Trimování jezevčíka

(Psí salón Landseer, 17. 8. 2011 18:10)

Dobrý den,
jestli jde vidět, že mu trimování působí bolest, trimovat bych nedoporučovala.